beeld uit Bredene
naar toeristische website
NL    FR    DE
>> U bent hier : Home > nieuwsbericht

27/08/2017

Uitslagen zomerloop

Op vrijdag 25 augustus sloot het ´Loopcriterium vande kust´ na 9 loopwedstrijden af met de jaarlijkse Zomerloop van Bredene.  Bekijk de uitslagen.

5800 m:

Plaats naam voornaam borstnr gemeente categorie tijd
1 Van Belleghem Timothy 305 Veldegem H1 00:18:55
2 Vangheluwe Dimitri 388 Gingelom H2 00:20:29
3 Verstraete Thijs 308 Langemark H1 00:20:46
4 Meese Laurant 386 Brugge H2 00:21:03
5 Pankock Kenny 306 Oostende H1 00:22:05
6 Deduytsche Wim 307 Blankenberge H1 00:22:10
7 Marécahl David 301 Brugge H1 00:22:13
8 Leyzen Dennis 377 Deurne H2 00:22:36
9 Cappon Liesbeth 527 Torhout D2 00:23:07
10 Van Damme Nel 530 Oostende D2 00:23:16
11 Tange Brent 303 Mechelen H1 00:24:08
12 Van De Walle Pascal 380 Wingene H2 00:25:43
13 Van Driessche Bart 378 Bredene H2 00:25:48
14 Bruylandt Jean-jacques 379 Geraardsbergen H2 00:26:59
15 Beyaert Dietwin 304 Mechelen H1 00:27:22
16 Tange Geert 383 Mechelen H2 00:27:24
17 Renmans Jitte 454 Keerbergen D1 00:28:41
18 Turping Bob 376 Mamer H2 00:28:54
19 De Winter-pieters Heidi 540 Keerbergen D2 00:29:01
20 Et-takiri Senna 532 Merchtem D1 00:29:36
21 Rump Md 389 Aachen H2 00:29:54
22 Ketels Daniel 390 Oostende H2 00:29:58
23 Verheyen Jos 387 Laakdal H2 00:32:16
24 Van Acker Jean-paul 385 Brugge H2 00:32:47
25 Coppejans Gitta 531 Brugge D2 00:33:11
26 Bolle Sabine 537 Ichtegem D2 00:33:13
27 Vanmassenhove Tony 382 Bredene H2 00:33:26
28 Declerck Christine 529 Gistel D2 00:33:49
29 Pierloot Sonja 541 Oostende D2 00:33:56
30 Muller Shawntje 309 Oostende H1 00:33:59
31 Van Gossum Ronny 384 Testelt H2 00:34:23
32 Rosi Anxhele 453 Bredene D1 00:34:25
33 Klütsch Tania 536 Bredene D2 00:34:47
34 Taelemans Carla 533 Oostende D2 00:34:48
35 Boussemaere Fiona 528 Bredene D2 00:35:48
36 Costenoble Britt 451 Oostende D1 00:36:19
37 Vantournout Sigrid 526 Bredene D2 00:37:22
38 Velle Christiaan 395 Bredene H2 00:37:24
39 Maene Jimmy 396 Oostende H2 00:37:25
40 Pankock Ronny 391 Bredene H2 00:38:39
41 Buggenhout Jean-pierre 392 Bredene H2 00:38:41
42 Piette Cecile 534 Bredene D2 00:39:58
43 Dubuisson Ellen 535 Bredene D2 00:40:01
44 Verleye Sofie 539 Bredene D2 00:40:03
45 Vanderbeke Wendy 538 Bredene D2 00:40:04
46 Anseeuw Jeroen 393 Bredene H2 00:40:05
47 Boey Heidi 452 Oostende D1 00:40:05
48 Casteleyn Raymond 381 Oostende H2 00:42:30
49 Servranckx Maurice 394 Oostende H2 00:44:49
50 Lestabel Maarten 302 Bredene H1 99:99:99:99
51 Boey Heidi 452 Oostende D1 99:99:99:99
52 Vanderbeke Wendy 538 Bredene D2 99:99:99:99

8700m :

Plaats naam voornaam borstnr gemeente categorie tijd
1 Fisher Benny 11 Oostende H1 00:27:37
2 Vandamme Bram 87 Brussel H2 00:27:52
3 Declerck Kristof 6 Koksijde H1 00:28:30
4 Alleman Dominique 55 Langemark H2 00:28:55
5 Stieperaete Davy 18 Wevelgem H1 00:28:57
6 Verstraete Didier 51 Langemark H2 00:28:59
7 Brysbaert Kevin 20 West-Vleteren H1 00:29:17
8 Geerts Alain 94 Impe H2 00:29:23
9 De Blander Guy 108 Roosdaal H2 00:29:27
10 De Blander Stijn 3 Ninove H1 00:29:55
11 Hosten Martijn 9 Ichtegem H1 00:30:44
12 Deketelaere Luc 118 Gistel H2 00:30:46
13 Braet Didier 74 Loppem H2 00:31:00
14 Ketels Jens 7 Gistel H1 00:31:06
15 Vanneste Stefaan 98 Jabbeke H2 00:31:14
16 Verstraete Sander 1 Gent H1 00:31:29
17 Verstraete Nick 2 Gent H1 00:31:45
18 Van Nevel Angelo 17 Zedelgem H1 00:31:53
19 Vansteelandt Filip 71 Zerkegem H2 00:32:05
20 Lissens David 4 Ninove H1 00:32:48
21 Puystjens Gino 52 Lombardsijde H2 00:33:14
22 Luypaert Dirk 93 Oostende H2 00:33:31
23 Verdoodt Kristof 96 Afffligem H2 00:33:34
24 Deruddere Lies 204 Wevelgem D1 00:33:38
25 Neirynck Pieter 122 Ardooie H2 00:33:42
26 De Groote Chris 16 Zelzate H1 00:33:51
27 D'hoedt Mattijs 21 Brugge H1 00:33:54
28 Zwaenepoel Nick 23 Vlissegem H1 00:34:00
29 Sxhoolmeester Jan 107 Oostende H2 00:34:02
30 Teirlynck Bart 14 Sint-Kruis-Winkel H1 00:34:06
31 Van De Broek Hans 84 Hamont H2 00:34:10
32 Butseraen Emelie 202 Koksijde D1 00:34:27
33 Gadeyne Kevin 15 Ichtegem H1 00:34:28
34 Jaques Stijn 8 Torhout H1 00:34:30
35 Debeuf Nico 76 Lichtervelde H2 00:34:38
36 Michiels Johan 117 Middelkerke H2 00:34:44
37 Beernaerts Nicky 58 Oostende H2 00:34:49
38 Avery William 111 De Haan H2 00:34:53
39 Zwaenepoel Nicola 25 De Haan H1 00:34:56
40 Vereecke Tamara 254 Jabbeke D2 00:35:03
41 Meulebrouck Stefaan 115 Tielt H2 00:35:18
42 Tuttens Sophie 259 Meulebeke D2 00:35:23
43 Cauwenbergh Dominque 109 Blaasveld H2 00:35:28
44 Decloedt Steve 68 Westkerke H2 00:35:40
45 Ketels Ronny 72 Gistel H2 00:36:00
46 De Wint Jimmy 54 Grotenberge H2 00:36:17
47 Trodler Tobias 100 Gynatten H2 00:36:21
48 Sleypen Ruben 88 Hechtel-eksel H2 00:36:22
49 Bulcke Katleen 269 Diksmuide D2 00:36:24
50 De Brabander Pascal 77 St Andries (Brugge) H2 00:36:28
51 Mestdagh David 130 Sint Michiels Brugge H2 00:36:35
52 Cherlet Tineke 270 Ooike D2 00:36:43
53 Templeton Joeri 59 Bredene H2 00:36:58
54 Vanhoucke Damien 79 Sint Andries H2 00:37:09
55 Beyen Eva 205 Veurne D1 00:37:12
56 Huygebaert Lay 26 Maldegem H1 00:37:14
57 D'hondt Dick 85 Lissewege H2 00:37:17
58 Peeters Chris 257 Blankenberge D2 00:37:27
59 Beel Dennis 121 Ooike H2 00:37:42
60 Paelman Christophe 60 Bredene H2 00:37:52
61 Vereecke Stefaan 110 Tielt H2 00:37:55
62 Hollevoet Saida 264 Stalhille D2 00:37:58
63 Haillez Dennis 66 Gent H2 00:37:59
64 Cattoor Robby 102 Bredene H2 00:38:02
65 Deley Danielle 256 Bredene D2 00:38:28
66 Debeuckelaere Dennis 5 Bredene H1 00:38:30
67 Tyteca Walter 129 Westende H2 00:38:44
68 Vandamme Nancy 253 Ingelmunster D2 00:38:45
69 Provost Rik 53 Oostende H2 00:38:47
70 Timmerman Sandra 251 Oostende D2 00:38:50
71 Velve Lorenzo 119 Gistel H2 00:38:52
72 Boey Tommy 128 Bredene H2 00:38:58
73 De Petter Ronny 62 Wenduine H2 00:39:05
74 De Backer Marnix 124 Brugge H2 00:39:06
75 Willems Kevin 22 Brugge H1 00:39:08
76 Naeyaert Maxim 24 De Haan H1 00:39:13
77 Beyen Kathy 208 Oostende D1 00:39:24
78 Panctz Holger 99 Noervebictt H2 00:40:08
79 Govaerts Kris 73 Sint-Truiden H2 00:40:20
80 Hallrmrrsh Norbert 61 Bredene H2 00:40:23
81 Levecke Mikan 19 Oostende H1 00:40:30
82 Levecke Sophie 263 Oostende D2 00:40:32
83 Rau Peter 127 Oostende H2 00:40:34
84 Passchyn Maarten 90 Oostende H2 00:40:44
85 Vandendriessche Jacob 113 Oostende H2 00:40:54
86 Bruyndonckx Louis 56 Hemiksem H2 00:41:09
87 Stul Geert 131 Damme H2 00:41:10
88 Vandamme Jean-marie 114 Gijsenzele H2 00:41:11
89 Celis Dirk 125 Oostende H2 00:41:40
90 Dudal Marc 89 Bredene H2 00:41:48
91 Dekeyser Brenda 267 Oostende D2 00:41:55
92 Puystjens Robin 95 Oostende H2 00:42:06
93 Schwerits Joachim 80 Herentals H2 00:42:15
94 Lefeuer Filip 120 Diksmuide H2 00:42:23
95 Van Zand Maja 260 St. Truiden D2 00:42:26
96 Vyvey Paul 63 Assebroek H2 00:43:33
97 Gyselinck Martin 106 Koolkerke H2 00:43:47
98 Annys Frederik 82 De Haan H2 00:43:48
99 Vandekerckhove Julie 201 Aartrijke D1 00:43:54
100 Frey Torsten 81 Brussel H2 00:44:07
101 Vanroose Jille 209 Eernegem D1 00:44:19
102 Lootens Jozef 103 Oostende H2 00:44:33
103 Oosterlynck Jan 78 Tielt H2 00:44:40
104 Butseraen Jeffrey 132 Bredene H2 00:44:43
105 Van Den Berghe Sandra 262 Brugge D2 00:44:51
106 Drees Pascak 97 Mol H2 00:44:52
107 Lequy Cedric 91 Oostende H2 00:44:56
108 Coenen Jeannine 261 Ravels D2 00:45:07
109 Debruyne Luc 126 Oostende H2 00:45:12
110 Eeckhaut Gunther 104 Nieuwpoort H2 00:45:23
111 Vandenheede Ivan 86 Blankenberge H2 00:45:26
112 Vanhulst Christian 101 Oostende H2 00:45:46
113 Huyghebaert Werner 65 Bredene H2 00:45:56
114 Verhulle Celine 206 Brugge D1 00:46:03
115 Gortach David 112 Bredene H2 00:46:11
116 Vermeesch Marlies 207 Ettelgem D1 00:46:17
117 Vandervelpen Hilde 266 Blankenberge D2 00:46:39
118 Timmerman Kris 92 Zerkegem H2 00:46:57
119 Coessens Willy 69 Kortrijk H2 00:46:59
120 Brissinck Daniel 116 Oostende H2 00:47:05
121 Deramoudt Marc 105 Lombardsijde H2 00:47:09
122 Clinck Dieter 83 Bredene H2 00:47:12
123 Vlerick Bart 64 Roksem H2 00:47:14
124 Van Den Berghe Alexandra 203 Sint Denijs Westrem D1 00:47:27
125 De Grande Alexander 13 Brugge H1 00:47:28
126 Aspeslagh Katrien 252 Lombardsijde D2 00:47:46
127 T'kindt Bruno 67 Soignies H2 00:48:05
128 Van De Bruaene Marc 75 Oostende H2 00:49:07
129 Van De Gehugte Andy 70 Bredene H1 00:53:01
130 Verhelst Marie-laure 255 Bredene D2 00:58:35
131 Billet Francine 258 Gistel D2 00:58:47
132 Joseph Gert-jan 10 Torhout H1 99:99:99:99
133 Willems Kevin 22 Brugge H1 99:99:99:99
134 De Bel John 57 Bredene H2 99:99:99:99
135 De Ketelaere Luc 118 Gistel H2 99:99:99:99
136 Nagels Bob 123 Deurne H2 99:99:99:99
137 Flannery Amanda 268 Oostende D2 99:99:99:99
138 Hajji Karima 271 Deurne D2 99:99:99:99






Lees ook :
21/09 21 september - Internationale dag van de vrede: wij doen mee!
20/09 Robin Vanparys voor 3 jaar naar Australië
19/09 7e editie Week van de geletterdheid
18/09 Campingsector wordt mogelijkheden geboden
18/09 Roompot Vakanties opent eerste Belgische vakantiepark
18/09 Shownamiddag voor senioren
18/09 Bredene Magazine in de bus
18/09 Nacht van de duisternis
18/09 Engagementsverklaring “Bredene met een Hart” 
18/09 Nationale dag van de kinderbegeleider in de gezinsopvang
 
15/09 Driemaandelijkse luide test van de sirenes op 5 oktober
15/09 Quiz voor Bredense verenigingen 
14/09 Verkeersmaatregelen ManiFiesta – van 14 tot 18 september a.s.
14/09 Theater Jeanpetter brengt de komedie ´Cloosjaars´.
14/09 ACV Bredene schenkt 500 euro aan goed doel
14/09 Extra fietskluizen in de Spaarzaamheidstraat 
14/09 Zwerfkattenactie wordt uitgebreid
13/09 Infokantoor op 16/9 en 17/9 niet open 
13/09 Aankoop straatmeubilair 
12/09 Nieuwe opruimactie zwerfvuil !
 
09/09 Laad- en loszone Kapelstraat 
09/09 Werken sociale woonwijk Frans Halsplein 
09/09 Week van de Geletterdheid in het teken van armoede
09/09 Geen doorgaand verkeer Zandstraat op 12 en 13 september
09/09 Aankoop graafmachine & zoutstrooier
09/09 Scholenveldloop
08/09 Gemeenteraadszitting van 18/09
04/09 Kunstacademie Bredene 2017-2018
04/09 Doortrekking fietspad Vicognelaan
01/09 Techniekacademie 2017 – inschrijven kan vanaf 2/9

Bekijk de volledige UiTagenda



Gemeentebestuur - Centrumplein 1 - 8450 Bredene - T. 059 33 91 91- F. 059 33 00 36 - E. gemeentebestuur@bredene.be - webmaster
Niets uit deze website mag overgenomen worden zonder toelating van het gemeentebestuur Bredene
politiezone bredene - de haan sociaal huis bredene jong in bredene 1