beeld uit Bredene
naar toeristische website
NL    FR    DE
>> U bent hier : Home > Nuttig > Verenigingen > Kunst & cultuur

Verenigingen - Kunst & Cultuur


logo culturele raad

Culturele Raad
Dienst Cultuur
Centrumplein 1 - Bredene
059/33 91 89 - cultuur@bredene.be

 

 

Beeldende kunst

 

Arte 4
Jeannine Corthals
Dorpsstraat 27 - Bredene
0473 43 47 38 – jeannine.corthals@skynet.be

website

 

Bredense Keramiek Academie
Marrianne Lauwers
Sluisvlietlaan 64 – Bredene
0475/595 362 – peter.wouters@telenet.be

 

‘t Breinings Revuutje
Alain Lynneel
04974/60 18 67

website

Collectief ‘Art from Love’
Magda De Schepper
Danckaertstraat 60 – Bredene
0497/884 775 - artfromlove@skynet.be

website

Fotoclub Objektiv
Dominiek Van de Caveye
Koerslaan 24 – Bredene
0478/585 236 – happy.feet@skynet.be

website

Gemeentelijke kunstacademie Albert Claeys
dienst Cultuur
Centrumplein 1 - Bredene
059/56 19 66 - cultuur@bredene.be

 

Kunstatelier Bredene
Geert Debruyne
Lindenstraat 15 – Bredene
059/32 28 70 – gladebruyne@gmail.com

 

logo de coulisse

Theatergroep De Coulisse
Noιmie Praet
Sloepenstraat 17 – Bredene
De Coulissefoon: 0472/884 553 – info@coulisse.be

website

logo boontje

Toneelkring Boontje
Arlette Brackx
Roerdompstraat 34 – Oostende
email

website

Toneelkring 'De Klisse'
Ans Scholier
Sluisvlietlaan 79 – Bredene
email

website

 

Erfgoed


logo Confrérie van 't Vynckx- en   Woutermansambacht

Confrιrie van 't Vynckx- en Woutermansambacht
Dierk Rotsaert
Joost de ter Beerstlaan 16 – Bredene
059/32 48 71 - dierk.rotsaert@scarlet.be

 

logo ter cuere

Heemkring 'Ter Cuere' vzw
Joseph Strobant
Ter Cuereplein 9 - Bredene
0477/306 346 – ter.cuere@telenet.be

website

 

Vorming

 

Bredense Gidsen
dienst Toerisme
Centrumplein 1 – Bredene
059/56 19 70 – toerisme@bredene.be

 

Curieus
Nathalie Caestecker
Molenstraat 81 – Bredene
0474/348 333 – nathalie.caestecker@skynet.be

 

Davidsfonds Bredene
. Erik Debaillie (voorzitter)
Zegelaan 23 – Bredene - 059/33 32 79
. Edmond Aspeslagh (secretaris) Schelpenlaan 4 - Bredene - 059/32 37 60

website

Natuurwerkgroep Bredene
Philippe Beeckaert
Spuikomlaan 32 - Bredene
059/33 37 67 – laurence.descamps@skynet.be

website

V.E.L.T.
Ronny Severy
Kerkstraat 14 – Bredene
059/80 58 71 – ronny.severy@skynet.be

website

Vermeylenfonds
Lefebvre Geert
Nukkerstraat 76 – Bredene
0472/706 813 -email

website

logo volkshogeschool

Volkshogeschool Bredene vzw
Jean Pierre Verlaecke
Berkenstraat 8 – Bredene
059/33 39 69

 

Sociaal-cultureel werk

1001-spellenclub
Andy Vercruysse
Duinenstraat 283 – Bredene
1000-1@hotmail.be

website

 

‘Rood is Troef’ Kaartersclub
Roger Verbruggen
059/23 49 10
Daniel Spillier
0478/261 432 – pagero@skynet.be

 

ATB 'De Natuurvrienden'
Micheline Deroo
Dorpstraat 9 – Bredene
059/32 33 23 – micheline_atb_bredenen@hotmail.com

website

Femma Bredene
. Rita Deley - secretariaat
Schelpenlaan 16 - Bredene - 059/32 48 07
. Linda Depuijdt - Info-service
Duinenstraat 157 – Bredene - 059/32 04 10 – linda.depuydt@gmail.com

website

Hof der Prinsen vzw
Kurt Vansteenkiste
Frans Halsstraat 9 – Bredene
0472/715 351 – hofderprinsen@gmail.com

website

 

Kaartersclub Paviljoentje
Liliane Vanderwal
Molenstraat 58 – Bredene
053/32 25 16

 

KVLV Bredene
Hilda Zwaenepoel
Bedevaartstraat 3 – Bredene
hilda.zwaenepoel@gmail.com

website

Markant
Carine Zwaenepoel
Fazantenlaan 8 – Bredene
0475/830 023 – vandewalle.gina.carine@telenet.be

website

SVV-VIVA
Dorine Hallemeesch 
Nieuwstraat 8 – Bredene
059/32 54 62

 

vtbKultuur
Hoste Pascal
Albrecht Rodenbachlaan 11 – Bredene
0497/57 84 37 – dominique.geuskens@telent.be

website

Vzw Carpe Diem
Monica van Brussel
Zegelaan 18 – Bredene
059/33 00 34 – monicavanbrussel@telenet.be

website

 

Vzw De Speelschommel
Carol Floree
0474/35 63 10 – c.floree@deschommel.be
Christel Vanderwal
0497/12 17 38 c.vanderwal@deschommel.be

 

 

Wijkcomitι Sas-Nukker
Mario Vandierendounck
Koningin Astridlaan 67 – Bredene
mario.vandierendounck@pandora.be

 

Zijkant
Ulrike Deridder
Parklaan 57 – Bredene
0479/62 15 31 – ulrike.deridder@telenet.be

website

 

Welzijn


Gezinsbond vzw
Erwin Batsleer
059/32 23 48 - email
Daisy Ryckx
059/33 02 96 - email

website

SAMANA
Cecile Verstraete
Molenstraat 32 – Bredene
059/33 27 39
Dirck Declerck
Breendonklaan 33 - Bredene
059/32 45 33

 

Bekijk de volledige UiTagenda



Gemeentebestuur - Centrumplein 1 - 8450 Bredene - T. 059 33 91 91- F. 059 33 00 36 - E. gemeentebestuur@bredene.be - webmaster - BE0207.435.092
Niets uit deze website mag overgenomen worden zonder toelating van het gemeentebestuur Bredene
politiezone bredene - de haan sociaal huis bredene jong in bredene 1