Tijdens de Seniorenweek valt er heel wat te beleven in Bredene. De Seniorenadviesraad en LDC De Kateie zorgen samen voor een gevarieerd programma met boeiende, sportieve en ontspannende activiteiten.
Alle activiteiten zijn gratis. Voor de meeste activiteiten moet je vooraf inschrijven. Bekijk hieronder het volledige programma en schrijf je tijdig in.
Lezing met Magda De Meyer
Zaterdag 14 november om 14 uur | LDC De Kateie | Gratis
We starten de Seniorenweek met een lezing door Magda De Meyer, voorzitter van de Vlaamse Ouderenraad. De lezing “Naar een sterk ouderenbeleid, ook in Bredene” licht de uitdagingen toe waar het seniorenbeleid vandaag de dag mee kampt, zowel op lokaal als Vlaams niveau. Voorafgaand vanaf 14u een voorwoord.
Inschrijven: schrijf je online in of neem telefonisch contact op met het onthaal van het Sociaal Huis.
Infosessie ‘Fit ouder worden’
Maandag 16 november om 10 uur | LAGO Bredene | Gratis
Hoe blijf je fit en actief als je ouder wordt? Tijdens deze infosessie in LAGO Bredene krijg je heel wat informatie en praktische tips. Na de infosessie krijg je bovendien een rondleiding in de fitnessclub. We spreken af aan het onthaal van LAGO.
Inschrijven: schrijf je online in of neem telefonisch contact op met het onthaal van het Sociaal Huis.
Muzieknamiddag met Franse chansons
Woensdag 18 november om 14 uur | LDC De Kateie | Gratis
Zin in een gezellige namiddag in Franse sfeer? Marcel Rotsaert brengt een selectie Franse klassiekers en zorgt voor een sfeervolle muzikale namiddag. Geniet van de muziek, de gezellige sfeer en laat je verleiden door een lekker Frans dessert.
Inschrijven: schrijf je online in of neem telefonisch contact op met het onthaal van het Sociaal Huis.
Dansnamiddag met The French Captain
Vrijdag 20 november vanaf 14 uur | LDC De Kateie | Gratis
Tijd om de dansbenen los te gooien! The French Captain zorgt voor de muziek tijdens een gezellige dansnamiddag in LDC De Kateie. Geniet van herkenbare retromuziek, zoek een plekje op de dansvloer en maak er samen een fijne namiddag van.
Inschrijven: schrijf je online in of neem telefonisch contact op met het onthaal van het Sociaal Huis.
Seniorenquiz voor 55-plussers
Zaterdag 21 november om 14 uur | LDC De Kateie | Gratis
Wie kroont zich tot Seniorenquizkampioen? Test je kennis tijdens een gezellige quiz met vragen uit alle hoeken van het leven, van vroeger tot nu. Verwacht een leuke namiddag vol weetjes, herinneringen en humor. Alle 55-plussers zijn welkom. De Seniorenquiz wordt georganiseerd door de Seniorenadviesraad.
Er wordt gespeeld in teams van 4 personen. Nog geen team gevormd om in te schrijven? Geen probleem, ook op de dag zelf vormen we teams zodat iedereen kan deelnemen. Je mag dus zeker ook alleen of per 2 inschrijven.
Inschrijven kan tot en met donderdag 19 november 2026 aan het onthaal van het Sociaal Huis.